Kalendorius

2021 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Pamokų laikas

1. 8.30 - 9.15
2. 9.25 -10.10
3. 10.35 -11.20
4. 11.45 -12.30
5. 12.40 -13.25
6. 13.35 -14.20
7. 14.30 -15.15
8. 15.20 -16.05

nuoroda

nuoroda

nuoroda

Garbės galerija

Padėka_01 13d

Širvintų r. Bartkuškio mokyklai –

padeka tolerancijos diena11292019

55829081_2101295653495750_897359637550989312_n 55807255_309126359717967_3917169246655741952_n 54728556_421559451930258_1283620035188752384_n 55869487_542224302852886_3963890558031626240_n

Atmintis gyva, nes liudija 2019 padėka

padeka darzelio bendruomenei12132018padeka jolantai12132018KENGŪRA 001CCF12082017

Didžiuojamės savo mokyklos sportininkų pasiekimais 2017 m.: 

Stalo tenisas 2017 m. sausio mėn.: berniukų komanda – I vieta, mergaičių komanda – I vieta.

Lengvosios atletikos rungtys 2017 m. gegužės mėn.: berniukų komanda II vieta, mergaičių komanda – II vieta. Estafetė 4×100, mergaičių komanda – II vieta, berniukų komanda – II vieta. Asmeninės pergalės: Džestina Pileiko, 100 m. bėgimas – II vieta, Igneta Turlinskaitė, 100 m. bėgimas – III vieta, Andžela Strojin, 400 m. bėgimas – II vieta, Agnė Junevičiūtė, rutulio stūmimas – II vieta, Aurimas Dulkė, 100 m. bėgimas – II vieta, Mantas Gridziuška, 100 m. bėgimas – III vieta, Gediminas Vinckevičius, 400 m. bėgimas – II vieta, Aurimas Dulkė, šuolis į tolį – II vieta, Aivaras Bičkauskas, rutulio stūmimas – III vieta.

„Golo“ futbolo varžybos 2017 m. gegužės mėn.: gimę 2001 m. ir jaunesni – II vieta.

R. Turskio futbolo taurės varžybos 2017 m. gegužės mėn. – I vieta.

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų varžybos:

Stalo tenisas (berniukai), tarpzoninės varžybos – I vieta, finalinės varžybos – II vieta.

Asmeninės stalo teniso varžybos: Rytis Mažeika – I vieta.

Šių šaunių sportininkų ir jų mokytojo Antano Paliūnio  dėka mūsų mokykla Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pagrindinių mokyklų įskaitoje užima 21 vietą.

2015-2016 m. m. 

Sporto pasiekimai 2016 m   

DAILĖS MOKYTOJOS METODININKĖS VIRGINIJOS TRAŠKEVIČIENĖS VEIKLOS ATASKAITA

Vilma Dambrauskienė

2013 – 2014 m.m.

Dailės olimpiada „Mažosios Lietuvos kultūrinis palikimas“

Karina Tumaš, 8 kl. – II vieta

Ruošė dailės mokytoja metodininkė Virginija Traškevičienė

Tarptautinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Nerijus Viešūnas, 9 kl. – diplomas už labai gerą vertimą

Jurgita Miliukaitė, 9 kl. – diplomas už labai gerą vertimą

Ruošė rusų kalbos vyr. mokytoja Virginija Traškevičienė

Karina Tumaš, 8 kl. – diplomas

Ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Dalia Jutelienė

Meninio skaitymo konkursas, skirtas buvusio Alionių pagrindinės mokyklos mokytojo bei poeto Algirdo Vaclovo Kryžanausko atminimui

Greta Laucevičiūtė, priešmokyklinio ugdymo grupė – laureatė

Ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Žandauskienė

Asta Miliukaitė, 10 kl. – laureatė

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rita Karbočiuvienė

Gabrielė Rybkaitė, 9 kl. – laureatė

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Pivoraitė

Rajoninis moksleivių konkursas „Mes – kelių eismo taisyklių žinovai“

5 – 6 kl. mokinių komanda – I vieta

Ruošė žmogaus saugos mokytoja Danutė Stungienė

Rajoninė 4 – 5 kl. matematikos olimpiada

Rokas Braidokas, 2 kl. – III vieta

Ruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Danutė Žandauskienė

Respublikinė 4 – 5 kl. matematikos olimpiada

Rokas Braidokas, 2 kl. – IV vieta

Ruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Danutė Žandauskienė

Kalbų Kengūra 2014

Diana Dzedzevičiūtė, 10 kl. – Sidabrinės Kengūros diplomas

Gabija Jadzevičiūtė, 10 kl. – Oranžinės Kengūros diplomas

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rita Karbočiuvienė

Vitalij Pilvinskij, 7 kl. – Oranžinės Kengūros diplomas

Gediminas Vinckevičius, 7 kl. – Oranžinės Kengūros diplomas

Ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Dalia Jutelienė

Gabrielė Rybkaitė, 9 kl. – Oranžinės Kengūros diplomas

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Pivoraitė

Rašinių ir kūrybinių darbų konkursas „Sugrįžimas į tėviškės padangę“

Asta Miliukaitė, 10 kl. – laureatė

Gabija Jadzevičiūtė, 10 kl. – laureatė

Martynas Karbočius, 10 kl. – laureatas

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rita Karbočiuvienė

Jurgita Miliukaitė, 9 kl. – laureatė

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Pivoraitė

Rajoninis matematikos Kengūros konkursas

Dominykas Turba, 5 kl. – V vieta

Ruošė matematikos vyr. mokytojas Antanas Paliūnis

Širvintų rajono greitojo spausdinimo konkursas

Svajūnas Stroinas, 10 kl. – II vieta

Gabrielė Rybkaitė, 9 kl. – IV vieta

Ruošė informacinių technologijų vyr. mokytoja Lina Janickaitė

Foto darbų konkursas „Vanduo ir jo naudojimas – 2014“

Karina Tumaš, 8 kl. – I vieta

Ruošė chemijos mokytoja Rita Jurkevičienė

Olympis 2014

Karina Tumaš, 8 kl. – III kategorijos diplomas

Ruošė chemijos mokytoja Rita Jurkevičienė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

Gabrielė Rybkaitė, 9 kl. – III vieta

Ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Pivoraitė

2013 – 2014 m. m. sporto pasiekimai

Futbolas 5×5 (mergaičių komanda) – III vieta

Futbolas 5×5 (berniukų komanda) – I vieta

Kvadratas (mergaičių komanda) – II vieta

Kvadratas (berniukų komanda) – III vieta

Zoninės futbolo varžybos (berniukų komanda) – III vieta

Stalo tenisas (mergaičių komanda) – II vieta

Stalo tenisas (berniukų I komanda) – I vieta

Stalo tenisas (berniukų II komanda) – II vieta

Asmeninės stalo teniso varžybos – Ignas Mažeika, 7 kl. – I vieta

Asmeninės stalo teniso varžybos – Deivydas Laučiūnas, 9 kl. – II vieta

Tarpzoninės stalo teniso varžybos (berniukų komanda) – II vieta

Krepšinis 3×3 (mergaičių komanda) – II vieta

Krepšinis 3×3 (berniukų komanda) – II vieta

Krepšinis 3×3 Čiobiškyje (berniukų komanda) – II vieta

Lengvoji atletika. Keturkovė (berniukų komanda) – II vieta

Asmeninės – Gediminas Vinckevičius, 7 kl. – II vieta

Lengvoji atletika. Rungtys (mergaičių komanda) – II vieta

Lengvoji atletika. Rungtys (berniukų komanda) – III vieta

100 m. bėgimas – Dovilė Andrukaitytė, 8 kl. – I vieta

400 m. bėgimas – Gediminas Gridziuška, 10 kl. – I vieta

100 m. bėgimas – Kotryna Kuprijanovaitė, 10 kl. – III vieta

Futbolo varžybos „Golas“ (2001 m. ir jaunesni mokiniai) – II vieta

Futbolo varžybos „Golas“ (1998 – 2000 m. gimę mokiniai) – III vieta

Ruošė kūno kultūros vyr. mokytojas Antanas Paliūnis

2012 – 2013 m. m. pasiekimai

2012 – 2013 M. M. MOKINIŲ PASIEKIMAI

  2011 – 2012 m.m. pasiekimai

2011-2012-m.m.-pasiekimų-suvestinė.-2

„Kalbų kengūros“  2012 laimėtojų sąrašas