nuoroda

nuoroda

nuoroda

Rimanto Turskio futbolo taurė – vėl Bartkuškyje

Šiais metais vyko aštuntosios Rimanto Turskio futbolo taurės varžybos. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos: pernykščiai taurės laimėtojai Marijampolio M. Lukšienės, Paberžės „Verdenės“, Maišiagalos LDK Algirdo, Maišiagalos kun.Juzefo Obremskio gimnazijų, bei Kietaviškių, Zibalų pagrindinių mokyklų ir Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcio centro. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius.

Pogrupyje „A“ pirmą vietą užėmė Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcio centro I-oji komanda. Jie 3:0 nugalėjo Maišiagalos LDK Algirdo, 12:0 Zibalų pagrindinės ir 2:2 sužaidė su Kietaviškių pagrindinės mokyklos komandomis. Antri Maišiagalos LDK Algirdo futbolininkai 4:2 įveikę Kietaviškių ir 5:2 Zibalų pagrindinių mokyklų futbolininkus. Treti Kietaviškių moksleiviai 5:2 įveikę Zibalų moksleivius. Zibalų pagrindinės mokyklos komanda užėmė ketvirtą vietą.

Pogrupyje „B“ pirmąją vietą užėmė Marijampolio M.Lukšienės gimnazijos futbolininkai, 10:0 nugalėję Maišiagalos kun. J.Obremskio, 7:1 Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcio centro II ir 4:2 Paberžės „Verdenės“ komandas. Antri – Paberžės „Verdenės“ futbolininkai 4:2 įveikę Maišiagalos kun. J.Obremskio ir 4:0 Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcio centro II komandas. Treti – Maišiagalos kun. J.Obremskio gimnazistai 4:1 įveikę jaunuosius bartkuškiečius. Bartkuškio mokyklos – daugiafunkcio centro II komanda liko ketvirtoje vietoje.

Komandos, kurios pogrupiuose užėmė pirmąsias dvi vietas, žaidė finale. Pirmąją vietą ir Rimanto Turskio pereinamąją taurę, kuri ketverius metus keliavo po Širvintų ir Vilniaus rajono mokyklas, iškovojo Bartkuškio futbolininkai. Turėdami įskaitinę pergalę 3:0 prieš Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos moksleivius, 6:0 nugalėjo Paberžės „Verdenės“ ir 1:1 sužaidė su Marijampolio M. Lukšienės komandomis. Bartkuškiečiai pogrupyje ir finaliniame etape praleido tik  po du įvarčius, o įmušė atitinkamai 17 ir 10 įvarčių. Tai ir buvo bartkuškiečių sėkmės priežastis, nes marijampoliečiai turėdami įskaitinę pergalę 4:2 prieš Paberžės „Verdenės“ komandą, 5:1 nugalėjo Maišiagalos LDK komandą, o lygiosios su bartkuškiečiais jų netenkino. Pernykščiai taurės laimėtojai liko antri. Trečią vietą užėmė Paberžės moksleiviai 3:1 įveikę jau minėtus Maišiagalos moksleivius. Maišiagalos LDK Algirdo gimnazija – ketvirta.

Komandos – prizininkės pasidabino medaliais, o geriausi žaidėjai prizais, kuriuos dovanojo Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras. Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko L.Kaziukevičiui (Marijampolio M. Lukšienės gimnazija), geriausio žaidėjo A.Daraškevičiui (Paberžės „Verdenės“ gimnazija), geriausio gynėjo E.Prantnickui (Maišiaglos LDK Algirdo gimnazija), geriausio vartininko A.Bičkauskui (Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras), absoliučiai geriausio žaidėjo G.Jurevičiui (Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras).

Finalinį varžybų etapą stebėjo taurės steigėjas ir rėmėjas Rimantas Turskis. Uždarymo metu džiaugėsi komandų gausa, kova aikštelėse ir linkėjo moksleiviams toliau aktyviai sportuoti. Šiais metais R.Turskis visoms komandoms įteikė po futbolo kamuolį, o komandoms prizininkėms po 10 komplektų aprangų, ketvirtąją vietą užėmusiai komandai 10 skirtukų.

Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė dėkinga Rimantui Turskiui už nuolatinį dėmesį ir paramą šiam turnyrui. Dėkingi ir nuolatiniam turnyro rėmėjui A.Medeišiui, kuris komandoms atsiuntė po dėžę ledų. Visos komandos išvyko su gera nuotaika ir viltimi, kad kitais metais vėl susitiksime.